
Na břehu VltavyCyklista jedoucí po stezce, no spíš většinou asfaltce, na pravém břehu Vltavy z Prahy k Řeži natrefí u Husince na tuhle skalku. Nebudu nic předstírat, je to kvak, ke kterému by se člověk extra nevypravil. Hodí se když už jedete okolo, nebo když bydlíte v Husinci, a nebo když máte výrazné kvakologické sklony.
...více