Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesZávod světového poháru v drytoolingu v korejském Cheongsongu


První zastávka

Dne 8. - 9. 1. 2011 se v korejském Cheongsongu koná závod světového poháru v drytoolingu, a to obtížnosti a rychlosti. Naše barvy hájí Lucie Hrozová. Aktuálně: Vyhráli Bendler a Tolokonina, Lucka BRONZ!!!


neděle 9.1. 18:25: Závěrečná zpráva od Lucky Hrozové:" Máme tu za pět minut dvě hodiny ráno. Nešel tady internet, jsem totálně unavená, hotová a omlácená, klíží se mi oči, ale přesto mám strašně velkooou radost, v tohle jsem ani nedoufala. Navíc jsem se opravdu cítila po včerejší rychlosti dost rozbitá. Dnešní semifinále se mi lezlo o dost lépe, už jsem nebyla tak nervózní z kamenných chytu a snažila jsem se lézt rychleji, přesto jsem došla na čas.

Finále byla dlouhá vytrvalostní cesta a opět mi v ní došel časový limit:((Přesto jsem dost zabojovala a když mi zahlásili poslední minutu, tak jsem pádila jak o život:) a pak už zbývalo jen čekat.. na poslední ženu- Angeliku, která přehlédla expresku a lezla dále až nad tu další, pak na ní volali aby slezla a šla dolů protože se podle pravidel nesmí nadlézt expreska když ještě ta pod tebou není cvaklá. Prý ale expresku přehlédla kvůli větru takže ji snad neviděla, protože byla za ledovým blokem. Rozhodčí se dlouho rozhodovali a nakonec ji nechali cestu opakovat.

Jsem moc ráda za bednu, kterou jsem nečekala, i za postup do finále protože i to je obrovskej úspěch:)) Dekuju všem, co mi drželi palce a za podporu. Teď tu se tu ještě paří na after party, já už ale pádím do postele."

Lucko, moc gratulujem je to supr začátek sezóny a taky děkujeme za zprávičky z místa, které si spousta lidí rádo přečetlo. Díky.

 

neděle 9.1. 17:25: UIAA publikovala oficiálně vítěze finále. Bronzová medaile pro Lucku Hrozovou je potvrzena

neděle 9.1. 13:40: Oficiálních výsledků jsme se stále ještě nedočkali. Obrázek s výsledky na serveru organizátorů nejde stáhnout, ale podle neopficiálních zpráv dobyla Lucka Bronzovou medaili a to ji srdečně gratulkujeme. Vedoucí ze semifinále Angelika Rainer měla smůlu. Rozhodčí ji zastavili v dobré pozici, potom studovali video a nakonec ji znovu pustili na start, ale byla příliš nervózní a spadla. Výsledkem je sedmé místo.

Takže neoficiální výsledky jsou:

 1. Maria Tolokonina (Rusko)
 2. Seon Shin Woon (Korea)
 3. Lucie Hrozová (CZ)
 4. Jeong Woon Wha (Korea)
 5. Galljamova (Rusko)
 6. Stéphanie Maureau (Francie)
 7. Angelika Rainer (Itálie)
 8. Ferlicitas Feller (Švýcarsko)Fenomenální mistr světa Markus Bendler lezoucí
Fenomenální mistr světa Markus Bendler lezoucí, foto: Libor Hroza

 

 1. Markus Bendler
 2. Park Hee Yong
 3. Tomilov
 4. Sypavin
 5. Děngin
 6. Córdova
 7. Jung
 8. Jošida

neděle 9.1. 11:50: Celkové výsledky finále zatím nejsou, ale vítězi jsou nepřekvapivě Markus Bendler z Rakouska, zavodící za Rumunský horolezecký svaz a Ruska Maria Tolokonina, která po mateřské přestávce je opět v bývalé formě

neděle 9.1. 11:15: Celkové výsledky semifinále - Lucka Hrozová čtvrtá, Po včerejším čtvrtém místě v rychlosti postoupila Lucka Hrozová v semifinále o čtyři místa dopředu a zalezla velmi pěkně. Postupuje do finále. Celkové pořadí: Angelika Rainer (Itálie), Maria Tolokonina (Rus), Jeong Woon Wha (Korea), Lucka Hrozová, Woon Seon Shin (Korea), Anna Galljamova (Rusko), Stéphanie Maureau (Francie) Felicitas Feller (Švýcarsko). Překvapením je až sedmé místo Stéphanie Maureauové, ale ve finále se může ještě všechno změnit. Celkové výsledky semifinále jsou zde.

Mužské semifinále vyhrál Markus Bendler (Rakouko/Rumunsko) před Alexejem Děnginem a Maximem Tomilovem, do finále postupují ještě Park Hee Yong. Valentin Sypavin, Manuel Córdova. Jung Weon Jo a Mitsugu Jošida. Celkové výsledky semifinále jsou zde

neděle 9.1. 10:30: Korejští organizátoři jako obvykle ani šest hodin po skončení semifinále nevydali celkové výsledky. Oznámili pouze, že semifinále mužů v obtížnosti vyhrál Markus Bendler, že nikdo netopoval semifinálovou cestu a že Korejci Park Hee Yong a Jund Won Jo postoupili do finále. Semifinále žen vyhrála Angelika Rainer (TOP za 7'36") před Marií Tolokoninou (TOP za 8'55''), Pak už Korejci jen sdělujíi světu, že jejich lezkyně Shin Woon Seon a Jeon Woon Wha se dostaly do finále. (To by jim asi upadla klávesnice, kdyby napsali vššech osm finalistů a finalistek).

 


Vyřazovací rychlostní závod, foto Naděžda Launic, UIAA

 

sobota 8.1. 16:15: Výsledky závodu na rychlost: V ruském finále zvítězila Irina Bagajeva před Natalií Kulikovou. V závodě o třetí místo podlehla naše Lucka Hrozová s bývalou mistryní Marií Tolokoninou a získala tím náš historicky dosud nejlepší výsledek v rychlosti. Celkem startovalo 21 žen celkové výsledky jsou zde 

Rychlost mužů vyhrál Maxim Tomilov před Pavlem Batuševem a Maximem Vlasovem, všichni z Ruska. Celkové výsledky jsou zde.

sobota 8.1. 15:38: Zpráva od Lucky: Ráno jsme v osm vyrazili na závody, vrátili jsme se až teď ve čtvrt na dvanáct korejského času, Peknej záhul, takže popořádku.

Kvalifikace na obtížnost, jsem ráda, že se mi podařilo zalézt na osmé místo i přesto, že mi došel casovej limit. Bylo by super to obhájit i zítra v semifinále a tím postoupit do finále. Cesty jsou pouze po kamenných chytech takže opatrnosti není dost, jsem zvědavá jak bude postavena cesta zítra. Trochu mne mrzelo že tam nebylo více ledových pasáží, na které jsem teď hodně trénovala.

To se mi ale vyplatilo, protože si kromě rozbolaveného a omláceného celého těla z dneska taky přináším 4.MISTO NA RYCHLOST (kde se trénink v ledu opravdu projevil) :)) Mám z toho obrovskou radost protože jsem upřímně nečekala že mužů skončit takhle vysoko. Víc povím zítra. Pádím se osprchovat a vyspat se na zítřejší semi, snad zabojuju. Teď se cítím strašně unavená a trochu v nevýhodě oproti holkám co rychlost nelezly, ale zase to vyvažuje pocit z tý bramborový placky,
 

sobota 8.1. 12:55: UIAA konečně vydala výsledky kvalifikace, Kvalifikaci žen, která nás zajímá nejvíc, vyhrála Angelika Rainer, o druhé místo se dělí Stéphanie Maureau z Francie a Korejka Jeong Woon Wha. Čtvrtá je vítězka loňského seriálu Anna Galljamova, pátá další Korejka Woon Seon Shin, o šesté místo se dělí Radka Petkova a Ruska Maria Tolokonina a na osmém místě je Lucka Hrozová, takže postupuje. Celkem je hodnoceno 34 žen, které se rozřadily dost rovnoměrně. Angelika vyhrála o setinu bodu. Kompletní výsledková listina je zde. Neoficiáolní zpráva hovoří o tom, že Lucka vydobyla v rychlosti neuvěřitelné čtvrté místo!

Kvalifikace mužů byla rozdělena na dvě cesty. První cestu popoval Alexej Děngin, druhý skončil Markus Bendler, další pořadí Córdova, Maxim Tomilov, Sergej Strelkov, Malcolm Kent (GB, ale závodí za Dánsko), Jung Weon Jo (Korea), Yoshida Mitsugu (JPN) a Rus Nikolaj Šved. Slovák Jozef Leško je 11. a nepostupuje. Výsledky uzavírají Mongolové, kterým se podařilo dobýt alespoň první bodovaný chyt.

Z druhé kvalifikační cesty postupuje vítěz Park He Yong z Koreje, následují jej Valentin Sypavin, další Korejec Kang Hyung Wan, Rus Alexej Vagin, Španěl Javier Bueno Berges, Holanďan Dennis Van Hoek  a další dva Korejci Hee Han Jung a Hye Kwoin Young. Slovák Ďuro Švingál obsadil 14 místo. Cesta byla asi dost těžká, když Rus Alexej Tomilov, sedmý v loňském ročníku SP udělal na 25: - posledním místě jeden bod. Kompletní výsledky kvalifikace mužů jsou zde


foto (c) Israfil Ashurly, UIAA

sobota 8.1. 11:30: Kvalifikaci žen vyhrála Angelika Rainer před Korejkou Jeong Woon Wha velmi těsně. Další výsledky zatím nejsou, jak dopadla Lucka nevíme. V kvalifikaci mužů topoval první cestu Alexej Děngin, druhou Park He Yong

pátek 7.1. 2011 14:00: Zpráva od Lucky: Dneska jsme přejeli Ze Seoulu do Cheongsongu. Cesta nám zabrala asi 6 hodin, ještě s přestávkou na tradiční korejskej oběd. Teď už jsme na hotelu, měli jsme technickej míting. Oficiální zahájení bylo moc pěkný, tancovali v krojích a s vějíři a bubnovali a tak. Stěna je asi hodinu odsud. Doufám, že tam nezmrznem a bude fungovat slibovanej transfer hotel/stěna. Už se docela těším zítra na závody i když pocity jsou dost smíšený s nervozitou:) Je tu hodně holek a některý pro mě neznámý, tak jsem zvědavá jak nám to všem půjde. Zítra v deset našeho času začíná kvalifikace a odbudem si i kvalifikaci na rychlost, o který pořád přemýšlím vzhledem k bolavymu kotníku. Děkuju moc za podporu, budu se snažit podávat další info:)))

čtvrtek 6.1. 2011 18:40: Zpráva od Lucky: Tak jsme zdárně doletěli do Seoulu:) Přestup v Dubaji celkem v pohodě až na to, že jsem místo na záchod vlezla do nějaké modlitebny:D. Pak jsem narazila na Slováky a na Rusku Annu Gajlamovou, tak už bylo čekání příjemnější. V Seolu nás čekal taxík na hotel, kde už jsou skoro všichni závodníci. Jsou tu všichni moc příjemní a ochotní což je po krkolomný noci v letadle moc fajn. Nefunguje nám tu dost telefonů a bohužel i ten můj, ale je tu aspoň wifi. Jdu se vyspat na zitřejší přejezd na závody, cca asi 5 hod odsud.

 

středa 5.1. 2011 15:50: Zpráva od Lucky: Tak už jsem odbavená a sedím na sedadle u okýnka v letadle směr Dubai, Je tu se mnou hromada šejků :-D. Tam přesedám do Soulu.

V Dubaji Lucka vyměnila šejky za Slováky a S Jozefem leškem a Ďuro Švingálem letí do Soulu.


Lucie Hrozová, foto Libor Hroza

Na seznamu registrovaných je v tuto chvíli 76 jmen. první přihlášení jsou Slováci Jozef Leško a Ďuro Švingál, poslední je Lucka Hrozová. Mezi přihlášenými nechybí elita z minulých ročníků, jako Markus Bendler, Manuel Cordova, bratři Tomilovovi, Stéphanie Maureau, Angelika Rainer. Že se drytooling stává globální záležitostí je vidět i z toho, že vidíme borce i z pro nás exotických zemí, jako je Egypt, Tchaiwan, Mongolsko, o jejichž výkonnosti nic nevíme a kteří mohou zamíchat kartami. Jsou tu závodníci z Kanady a USA, početná je reprezentace Hong Kongu a jistě velmi silná bude reprezentace Jižní Koreje, kde je tento sport velmi populární. Překvapivě slabé je zastoupení Švýcarska, druhdy velmi silné země, kterou bude reprezentovat jen Felicitas Feller.

Závodit se bude kromě medailí také o celkem slušné prize money. Vítěz bere 3500 EUR, druhý 2000, třetí 1000 EUR, poslední finalista dostane 50 EUR. Organizátoři poskytují prvním osmi z minulého ročníku příspěvek na letadlo, Lucka tedy dostane 500 EUR na letenku, což se hodí, na dopravu do Koreje přispěl i ČHS. 

Titulní stránka brožury vydané k závodům

 

Světový pohár v Cheongsongu

Pořadatel: UIAA, Korean Alpine Federation, Gyeongbuk Alpine Federation

Stránky závodu: www.iceclimbing.kr

Seznam registrovaných, co si objednali ubytování a místní doopravu je zde

Výsledky online: Na stránkách UIAA

Program 

8. 7. sobota 

01:30-08:30 kvalifikace a semifinále obtížnost a rychlost

9. 7. neděle

01:30-06:30 finále obtížnost a rychlost

 


[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Veronika Jandíková | Vydáno dne 09. 01. 2011 | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Veronika Jandíková, Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
Aneta Loužecká mistryní světa a vítězkou Světového poháru v rychlosti. (18.02.2024)
MS v ledolezení Edmonton (17.02.2024)
Loužecká čtvrtá v Sunderlandu a třetí celkově (10.02.2024)
MČR 2024 v ledolezení na rychlost (31.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee obtížnost (28.01.2024)
SP v ledolezení Saas Fee - rychlost: Loužecká stříbrná (26.01.2024)
Loužecká stříbrná v Ouray (22.01.2024)
SP v ledolezení Cheongsong: Loužecká zlatá v rychlosti (13.01.2024)
Dry Tool Cup Brno 2023: Loužecká a Bosshard (02.12.2023)
Kalendář ledolezeckých závodů (27.10.2023)
EP v ledolezení Oulu: Devin a Van Der Steen (26.02.2023)
EP v ledolezení Skotsko: Virgile Devin a Marianne van der Steen (17.02.2023)
Světový pohár 2023 v drytoolingu (29.01.2023)
SP v ledolezení Saas Fee: Ladevant Louna a Sina Götz (27.01.2023)
Ouray Ice Festival (22.01.2023)
SP v ledolezení v Champagny-en-Vanoise (21.01.2023)
SP v ledolezení Cheongsong: Heeyong Park a Petra Klingler (21.01.2023)
MM Holandska (10.12.2022)
UIAA Ice Climbing European Cup 2022/23 (05.12.2022)
Loužecká šestá v Žilině (27.11.2022)
Světové poháry UIAA v ledovém lezení v Rusku zrušeny (26.02.2022)
ME v ledolezení Oulu (19.02.2022)
Mistrovství Severní Ameriky v drytoolingu - Ouray (05.02.2022)
MS dospělých a mládeže v ledolezení (30.01.2022)
Loužecká zlatá i bronzová v Ouray (29.01.2022)
Skialpinismus na ZOH (13.08.2021)
SP v ledolezení Kirov: Loužecká sedmá (07.03.2021)
Loužecká třetí v boulderingu na MS mládeže (02.03.2021)
ME v ledolezení Champany: Loužecká čtvrtá a šestá (27.01.2021)
Ouray Ice Festival live (21.01.2021)
EP v drytooligu Žilina (08.12.2020)
SP v ledolezení Saas Fee: Tolokonina a Louna Ladevant (25.01.2020)
SP v ledolezení Čangčun, Čína: Loužecká 9. (04.01.2020)
MS v ledolezení Kirov: Kuzovlev a Woonseon Shin (10.03.2019)
SP v ledolezení Denver: Glatthard a Tolokonina (22.02.2019)
SP v ledolezení Saas Fee: Glatthard a Woonseon Shin (31.01.2019)
SP v ledolezení Cheongsong: Kuzovlev a Tolokonina (12.01.2019)
SP v ledolezení Kirov (04.03.2018)
EP v ledolezení (25.02.2018)
SP v ledolezení Hohhot (04.02.2018)
ICWC Cheongsong, závod překvapení (15.01.2017)
ICWC Beijing 7. - 9.1. (09.01.2017)
ICWC Durango (20.12.2016)
Prozatímní kalendář ICWC (30.07.2016)
SP v ledolezení a ME Rabenstein: Svoljšak a Song (31.01.2016)
ICWC 3: Saas Fee pro Rusy, Dvořáček 12. (24.01.2016)
Ouray: Lucka první a třetí mezi chlapy (21.01.2016)
SP v drytolingu Cheongsong: Tolokonina a Hee Yong Park (17.01.2016)
Ledolezecká sezóna končí v Kirově (08.03.2015)
Vírský cepín - MČR v lezení na rychlost (15.02.2015)
MS v ledolezení na obtížnost a SP na rychlost (01.02.2015)
SP v ledolezení Cheongsong (13.01.2015)
2. kolo slovenského poháru ve drytoolingu (19.11.2014)
ME v ledolezení Ufa: Lucka Hrozová bramborová, Česko třetí v týmech (02.03.2014)
Ve Víru rychlosti Hrozová a Dvořáček (16.02.2014)
SP v Rabensteinu zrušen! (14.02.2014)
Martina Kratochvílová a Janez Svoljšak mistry světa juniorů (09.02.2014)
SP v drytoolingu Champagny-en-Vanoise, France (01.02.2014)
SP v ledolezení Saas Fee (27.01.2014)
Světový pohár v ledolezení Saas Fee od zítřka (23.01.2014)
SP v drytoolingu Busteni (17.01.2014)
SP v drytoolingu Cheongsong (12.01.2014)
Světový pohár ICWC se rozbíhá (09.01.2014)
Drytooling v Bozemanu (04.01.2014)
Black Diamond Drytool cup 2013 (10.12.2013)
Lucka v Bratislavě (20.11.2013)
K2 Drytoolcup 2013 (20.11.2013)
Kalendář závodů v ledolezení (02.08.2013)
Světový pohár v ledolezení Kirov - Lucka Hrozová bronzová! (18.03.2013)
Světový pohár v Busteni: Hrozová zlato! (09.02.2013)
Rabenstein, třetí kolo SP v ledolezení (28.01.2013)
Světový pohár v ledolezení v Saas Fee: Hrozová bronz (24.01.2013)
Mistrovství světa v Cheonsongu (14.01.2013)
Black Diamod Drytool Cup (11.12.2012)
Gutovka drytool cup 2012 (06.12.2012)
Rekord v paragánech (29.11.2012)
Finále Světového poháru v Kirově: Hrozová stříbrná (10.03.2012)
MČR v ledovém rychlolezení (27.02.2012)
SP v Busteni 2012: Lucka šestá, Míra devátý (22.02.2012)
Glace Glise: Bendler a Hrozová (19.02.2012)
SP v ledolezení Busteni (11.02.2012)
Světový pohár v ledolezení Champagny-en-Vanoise: Hrozová bronz (05.02.2012)
Rabenstein 2012 (31.01.2012)
Světový pohár v Saas Fee (21.01.2012)
Fotogalerie ze Saas Fee (21.01.2012)
Hrozová bronzová v Cheongsongu (18.01.2012)
Světový pohár v ledolezení Cheongsong (15.01.2012)
Videa z Kanderstegu 2012 (15.01.2012)
ICE Climbing festival Kandersteg 2012 (09.01.2012)
Začíná ledolezecká sezóna (01.01.2012)
MČR drytooling: fotogalerie (13.12.2011)
Blue Cave Cup 2011 (18.05.2011)
Hrozová stříbrná ve Světovém poháru (08.03.2011)
MS v rychlosti a SP v obtížnosti v Kirově (08.03.2011)
Evropský pohár českou kořistí (19.02.2011)
Lucie Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa (08.02.2011)
Mistrovství světa v drytoolingu v Busteni (06.02.2011)
Adrex Ice Run (04.02.2011)
Hrozová stříbrná v Saas Fee (24.01.2011)
Světový pohár v Saas Fee (23.01.2011)
Hrozová v Koreji bronzová (09.01.2011)
Otevřené mezinárodní MČR v drytoolingu, Hrozová bere všechno (30.12.2010)
Europa cup Eisklettern 2010/2011 (11.11.2010)
Hrozová pátá v SP v ledu (10.02.2010)
Saas Fee - Hrozová čtvrtá (23.01.2010)
Světový pohár ve Val Daone: Lucka bronz (18.01.2010)
SP v Kirově: Hrozová čtvrtá (12.01.2010)
SP Kirov: Lucka ve finále (08.01.2010)
Tak nám zase přituhlo…. (22.12.2009)Komentář ze dne: 05.01.2011 16:45:31     Reagovat
Autor: neregistrovaný - libor rebel hroza (info@stenaholesovice.cz)
Titulek: ČHS
Trošku tě Petře poopravím. Čhs se tentokrát vyšvihlo a Lucce na Koreu přispělo :-). Ale stejně objet Sp bez sponzorů nejde. :-( Jsem zvědavej jak se Lucka popere i s "rolí infonmátora" ze závodů? :-)
0 0

Komentář ze dne: 05.01.2011 17:00:08     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: ČHS
Díky za poopravení, poopravím to ve článku. V pravidlech pro rok 2011 původně bylo, že se na Koreu nepřispívá, je fajn, že komise přece jen něco z rozpočtu vyhrabala. Všimli jste si jakej by byl rozdíl, když by se místo dvou o napsalo jen jedno?

Lucka se zatím s rolí reportérky vyrovnává dopbře :-)
0 0

Komentář ze dne: 08.01.2011 12:15:31     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Korejci
se moc nevyšvihli. Online přenos není, ještě tři hodiny po skončení kvalifikace nejsou celkové výsledky.
0 1

Komentář ze dne: 09.01.2011 11:27:48     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Martin (@)
Titulek: Rychlost
Gratuluji Lucce k výbornému umístění v rychlosti, 4. místo je určitě super a dávám bod.:-) Za info na Horyinfo taky dávám bod. :-) Ale Korejcům musím dát mínusové body za jejich "rychlost" v podávání info. Snad nikdo ještě neměl horší zpravodajství, než oni.:-( Taky nechápu, že když se zmíní o několika jménach, co postupují, proč už nemůžou dopsat i těch pár ostatních, co jsou ve finále také. Přijde mi to nelogické. Že by byli Korejci tak líní?
1 0

Komentář ze dne: 09.01.2011 11:35:48     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Rychlost
Přesně to si taky myslím. UIAA by se měla poučit od IFSC. Tam jsou výsledky prakticky online, tak do minuty po dolezení závodníka je aktualizováno průběžné pořadí (většinou). Ale pamatuji, že výsledky z ČVíny byly taky problematické.
Dovedu pochopit, že se soutěže v drsytoolingu konají na odlehlých místech, kde se těžko dělá internetový přenos, ale publikování výsledků s takovým zpožděním je opravdu moc a není to dobrá vizitka. O to více musíme ocenit Saas Fee a Busteni, kde to fungovalo o sto procent líp.
Problémy byly vždycky u Val Daone, kterté je letos zrušené.

Tak ať je to jak chce, Lucka má krásné čtvrté místo v semifinále a doufám, že se ve finále popera o medaili. Jak to dopadlo budeme ale bohužel vědět až pozdě odpoledne a snad bude mít Lucka možnost nám ještě poslat svůj komentář. Bohužel jí tam nefunguje telefon, protože Korea používá jinou normu poro mobily.
1 0

Komentář ze dne: 09.01.2011 13:11:04     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Martin (@)
Titulek: Re: Re: Rychlost
No, tedy, co se týče finále, tak se Korejci opět "vytáhli". Napsali pouze vítěze a ani jen druhé a třetí místo nezmínili. Tak bych si tipnul, že možná z Korejců nebyl nikdo ani na druhém, nebo třetím místě. Kdoví. Uvidíme. Stejně ale nechápu, proč jsou ty jejich informace tak kusé.
0 0

Komentář ze dne: 09.01.2011 14:01:23     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Petr Jandík (redakce@horyinfo.cz)
Titulek: Re: Re: Re: Rychlost
Doufám, že se neoficiální výsledky potvrdí a že můžeme Lucce grtatulovat ke skvělému úspěchu.
Korejci podle toho obsadili druhá místa. Je fakt, že už vloni byl Park Hee Yong jediný, kdo mohl alespoň trochu konkurovat Bendlerovi.
0 0

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci