Vyhledávání
Google
poslední komentáře

nové v diskusi
praktické odkazy
nejčtenější články
horyinfo
HORYINFO.CZ
ISSN 1802-1093
grafika (c) Eva Jandíková
text a foto (c) autoři článků a fotografií
Vydává:
Ing. Petr Jandík - computer design studio vydavatel a šéfredaktor,
Pivovarnická 6, Praha 8,
IČ 10192182


Inzerce:
redakce@horyinfo.cz

Postaveno na systému phpRS
Programování modulů Petr Suchý
Nové články: RSS kanál
Nové cesty: RSS kanál

HORYINFO je součástí ARCHIVU ČESKÉHO WEBU Národní knihovny ČR
WebArchiv - archiv českého webu
Najdete nás na Facebooku


Zásady zpracování osobních údajů a používání CookiesValná hromada ČHS 2021: schválenoTelekonference

Jednání Valné hromady Českého horolezeckého svazu konané ve dnech 20. – 26. března 2021 mimo zasedání, den první. Aktualizováno: Schválené usnesení, zpráva mandátové komise, zápis, prezentace.


Zahájeno bylo v 9 hodin za účasti členů VV - předsedy Jana Bloudka, Marka Klímy, Petra Resche a Jana Olivy. Za sekretariát byli přítomni Generální sekretář Božena Valentová a Michaela Košatková. Online bylo připojeno 75 zástupců oddílů.

Valná hromada 2021 v online provedení
Valná hromada 2021 v online provedení, foto: M. Košatková

 

Honza Bloudek přivítal účastíky, vysvětlil důvod Valné hromady mimo zasedání a dále hovořil o Jednacím řádu. Představil členy Mandátové komise s tím, že  vzhledem k formátu VH je vybral Výkonný výbor a nelze o nich hlasovat. (pozn, dekd: Jde o to, že hlasování probíhá až následně po e-mailu a tím pádem nelze schválit Mandátovou komisi a Jednací řád na místě v reálném čase a bez toho by VH nemohla pokračovat.)

Petr Resch vysvětlil nové pojetí VH podle stanov - účastní se delegáti zástupci oddílů, počty hlasů jsou odvozené od počtu řádných členů.

Honza Bloudek uvedl informace týkající ses Národní sportovní agentury a o iniciativě skupiny sportovních svazů a jednání s premiérem o nutnosti stability sportovního prostředí a NSA.

Na konec tohoto bloku představil Jiří Oliva partnery ČHS, Petr Resch program VH opět s informací, že vzhledem k formátu VH o něm nelze hlasovat a Jan Bloudek představil hlasovací systém Survio.

Mandátová komise vyhodnotí usnášeníschopnost a hlasování s tím, že výsledky budou zveřejněny do 31.3.2021. 

Výkonný výbor
Výkonný výbor, foto: ČHS

 

Plnění usnesení VH 2020 - Jan Bloudek 

Všechny body usnesení byly splněny. Komentováno bylo dále zrušení pobočných spolků, pojištění odpovědnosti členů a úpravě členských kategorií a příspěvků.

Zpráva Revizní komise - Martin Mašát

Předseda Revizní komise ČHS M. Mašát přednesl zprávu Revizní komise za období od předchozí Valné hromady ČHS. Stručně okomentoval výsledky hospodaření ČHS a doporučil schválit zprávu o hospodaření. Konstatoval, že komise se v písemné zprávě vyjádřila k návrhu rozpočtu na rok 2021, nicméně podporuje a doporučuje ke schválení i aktualizovaný návrh rozpočtu, který byl připraven na základě přidělení státních dotací v nižším, než původně plánovaném objemu.

 

Výroční zpráva ČHS

J. Bloudek:
informoval o složení VV, o nových členech od VH 2020, o stavu členské základny, ve kterém je cca 1/3 mládežníků, ale cca 55 % individuálních členů (přispěvovatelé), počet oddílů je 404, z toho už 85 spolků; 48 malých oddílů pod 10 členů bylo zrušeno.

Mezinárodní aktivity – ČHS je členem UIAA, IFSC, ISMF, EUMA, ČOV, ČUS, přidružený člen JAMES a člen pozorovatel BMU. Jan Bloudek je zastupující předseda EUMA, členové ČHS jsou zastoupeni v odborných komisích UIAA. ČHS spolupracuje se Slovinským svazem PZS, výsledkem je pojištění Trio.

Mezinárodní projekty financované z Erasmus+:
- Good Governance of Climbing and Mountaineering in Europe 2020 – 2022
- CORS – trenérské vzdělávání a vzdělávání stavěčů, evropské standardy, 2021 – 2022

P. Resch: 

– servis pro členy
Spolupráce s SHS James, slevy na chatách ve Vysokých Tatrách, Spolupráce s PZS, ČHS Trio a slevy na slovinských chatách.
Cestovní a další pojištění. Kurzy, metodické akce, granty, knihovna

Téměř vše bylo ovlivněno omezeními vyplývajícími z epidemiologické situace Covid-19.
Oblast mládeže – 3. ročník soutěže Mladí horalové, naposledy přímá finanční podpora pro kluby, Open závody a granty mládeže byly hodně omezeny krizovou situací. 

Delegáti
Delegáti, foto: ČHS

Jan Bloudek: Skály a ochrana přírody  

Informoval o změnách ve vedení CVK (centrální vrcholová komise), kterou vede předseda Pavel Weisser a místopředseda Jan Pleticha. Byla provedena malá novela statutů CVK a OVK s cílem upřesnění odpovědnosti za bezpečnost na skalách. Při jednání s chranou přírody se daří vyjednávat povolení na delší dobu.

Jan Bloudek: Vzdělávání

Oblast byla velmi ovlivněna epidemií COVID. většina kurzů a jiných vzdělávacích akcí musela být zrušena. Apel na oddíly, aby se zapojily do systému garantovaných horoškol, upozornění na kvalitní příručku alpinismu (překlad Petzl).

Soutěžní lezení

bylo velmi ovlivněno epidemií, řada závodů byla zrušena. I tak bylo dosaženo významných výsledků na mezinárodních závbodech. Shrňme na ME v Moskvě v obtížnosti Adamovská 2. Janošová 8., Smetanová 9., 6. Martin Stráník, 15. Šimon Potůček. V boulderingu 7. Bulenová, 12. Adamovská, 11. Martin Stráník. V rychlosti 9. Kříž a v kombinaci 3. Adamovská. V SP Briancon na obtížnost 1. Adam Ondra, 13. Adamovská, 14. Konečný.

Je dán důraz na přípravu. Byla zřízena regionální sportovní střediska SpS, bohužel na talenty nebylo získáno více dotací.

Alpinismus

Mára Holeček a Zdeněk Hák získali Zlatý cepín za UFO Line na Chamlang. Byl dokončen třčíletý cyklus Sokolíků - podpory talentovaných mladých alpinistů. Výstupy roku budou vyhlášeny příští týden. 

Valná hromada 2021 v online provedení
Valná hromada 2021 v online provedení, foto: ČHS

 

Marek Klíma - zpráva o hospodaření

Hospodaření bylo ovlivněno epidemií koronaviru – byl nižší výběr členských příspěvků a nižší zájem o cestovní pojištění. S ohledem na situaci bylo upraveno čerpání. Celkový hospodářský výsledek byl kladný.
Byl pořízen investiční majetek pro potřeby soutěžního lezení v ceně téměř 10 mil. Kč z dotace MŠMT s 20 procentní účastí ČHS. Největší investice jsou lezecké stěny Brno, Praha Letňany, Zlín.

Komentář k rozvaze ČHS s upozorněním na finanční prostředky mezinárodních projektů, které ČHS spravuje.

Trendy vývoje dotací 2018 – 2021. 2021 velmi mírný nárůst oproti roku 2020, bohužel nebyly splněny přísliby narovnání situace a zvýšení dotací pro ČHS na úroveň srovnatelných sportů; současná situace je důsledek politických rozhodnutí.
Na dotaz bypo podáno upřesnění informace ohledně stěny v Brně.

M. Klíma – návrh rozpočtu na rok 2021
Rozpočet navržen jako mírně deficitní, protože potřebujeme financovat již rozběhnuté projekty včetně OH, 567 323 Kč. Využití dlouhodobých zdrojů v objemu 2,4 mil. Kč, zahrnuje i spoluúčast na investičních dotacích, pokud je NSA vyhlásí.
Nejvyšší výdaje jsou plánovány v oblasti soutěžního lezení, i přesto, že je rozpočet soutěžního lezení koncipován jako minimalistický.
Doplnění J. Bloudek – velká část dotací je účelově vázána na soutěžní lezení, jen pro repre a talentovanou mládež.

J. Bloudek – Plné moci pro prodloužení funkčního období orgánů ČHS
25.3.2021 končí funkční období členů VV, Revizní komise i Disciplinární komise. V zájmu zachování činnosti ČHS VV rozhodl o prodloužení funkčního období členů orgánů do standardních voleb. Plné moci udělil VV, který k tomu má jako statutární orgán ČHS právo, nicméně v zájmu transparentnosti a důvěry VV žádá o potvrzení plných mocí i VH, která je nejvyšším orgánem ČHS.

Dotazníky Survio k hlasování byly odeslány v 10:30

Otázky v chatu - diskuze

- Horolezectví bylo vždy vnímáno jako kolektivní sport, individuální členství by mělo být omezeno.

J. Bloudek: oddíly jsou klíčové, měly by přilákat i individuální členy. Je omezení individuálního členství na VH; individuální členy bychom neměli rušit…

- Vyjasnění usnášeníschopnosti – 20% z celkového počtu hlasů delegátů.

Problém malých oddílů v malých městech – limit 10 členů neplatí pro spolky; měli bychom směřovat k velkým oddílům, jak je to obvyklé v zahraničí.

Na závěr Honza Bloudek požádal o hlasování, poděkoval za účast a ukončil telekonferenci.

Materiály k VH 2021 jsou  aktualizovaném bulletinu. 

Po týden trvajícím e-mailovém hlasování vydala mandátová komise zprávu, ve které uvádí, že se hlasování zúčastnili delegáti disponující 70% hlasů a Valná hromada byla tím pádem usnášeníschopná. Hlasováním schválili delegáti všechny návrhy v navrženém znění. 

Všechny body byly schváleny v navrženém znění, a na základě nich bylo formulováno Usnesení Valné hromady. Schválen byl rozpočet.

Zde je Zápis VH ČHS_20.-26.3.2021_V1.pdf, zde promítaná Prezentace ČHS_VH 2021.pdf.

 


[Akt. bodový průměr: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

| Autor: Petr Jandík | Vydáno dne 04. 04. 2021 | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
| Zdroj: Petr Jandík

Našli jste ve článku chybu, nebo překlep? Budeme vděční za upozornění. Napište nám. Děkujeme

Související články:
Valná hromada ČHS (13.04.2024)
Připomínky k Návštevnému poriadku TANAP (03.03.2024)
Sběr nominací na Výstupy roku (16.02.2024)
Definitivní Návštěvní řád TANAPu (25.11.2023)
Výstupy roku 2022, slavnostní vyhlášení. (11.08.2023)
ČHS odmítá Rusy a Bělorusy na závodech IFSC (23.06.2023)
Proč se jezdí závodit do Asie? (19.05.2023)
Valná hromada ČHS 2023 (25.03.2023)
VH ČHS nebude schvalovat novou identitu (14.03.2023)
Výstupy roku 2022 (02.03.2023)
Valná hromada ČHS 2023 (25.02.2023)
ČHS zavedl mobilní infokartu (10.11.2022)
Ze říjnového VV ČHS (31.10.2022)
Anketa k rozvoji území kolem Branických skal (14.07.2022)
Světový pohár 2023 v Česku? (04.06.2022)
Valná hromada ČHS (28.03.2022)
ISMF nepovolí účast Rusů a Bělorusů na mezinárodních soutěžích (07.03.2022)
Otevřený dopis ruských horolezců proti válce na Ukrajině (04.03.2022)
IFSC zpřísňuje sankce pro Rusko a Bělorusko (04.03.2022)
Vadim Timonov proti válce (01.03.2022)
Ne válce, zní z Ruska (27.02.2022)
Prohlášení ČHS k Ukrajině (25.02.2022)
Štafeta ČHS čtvrtá (14.02.2022)
Výsledky ankety ČHS 2021 (28.01.2022)
Valná hromaha ČHS 2021: Všichni kandidáti zvoleni, všechny návrhy prošly (30.05.2021)
Volby nového vedení ČHS (02.05.2021)
Ilegální ferraty v Českém Středohoří (09.02.2021)
NÁBOR SOKOLÍKŮ 2021 (30.01.2021)
VH 2021 bude online (24.01.2021)
Posouzení značky ČHS (17.12.2020)
Nominace - Výstupy roku ČHS 2020 (17.12.2020)
Útěk do svobody (30.11.2020)
Říjnové zasedání VV (01.11.2020)
Jak s lezením v nouzovém stavu (23.10.2020)
VV ČHS - zápis ze srpna (05.09.2020)
Karel Bělina zbaven správcovství skal (12.07.2020)
Valná hromada 2020 (14.06.2020)
Dokumenty z VH ČHS 2020 (13.06.2020)
O čem bude Valná hromada ČHS (07.06.2020)
Pozvánka na Valnou hromadu ČHS (15.05.2020)
Valná hromada ČHS bude 13.6. (12.05.2020)
VYJÁDŘENÍ ČHS K NELEGÁLNÍMU TÁBOŘIŠTI V ADRŠPAŠSKÝCH SKALÁCH (04.05.2020)
Proč v databázi ČHS na webu někdy v noci fungují mapy omezeně?? (14.04.2020)
VV jednal přes videokonferenci (10.04.2020)
Odsunutí termínu valné hromady ČHS (13.03.2020)
OVK LP ruší cesty zajištěné lešenářskými kotvami z OBI (11.03.2020)
Testy expanzivních nýtů (27.02.2020)
Ročenka ČHS 2019 (20.02.2020)
Zasedání VV ČHS: dvě rezignace, tři jmenování (12.02.2020)
ČHS a ČSL obnovili spolupráci (01.02.2020)
Zrušení lékařské komise (22.01.2020)
Odhalení na severu Sušek (10.12.2019)
Výstupy roku ČHS za rok 2019 - podávání nominací (04.12.2019)
Zasedání VV ČHS: Kooptován Pavel Blažek (16.10.2019)
Zasedal VV ČHS: změna stanov a řízení soutěžního lezení (19.09.2019)
Horydoly jako bezpečnostní hrozba? (11.09.2019)
Schůze VV: odvolání Tomáše Bintera st. (04.09.2019)
Zápis disciplinární komise (23.07.2019)
Likvidace pobočných spolků ČHS (31.05.2019)
Zápis z jednání VV ČHS 29.4. (11.05.2019)
Předsedou JAMESu Anton Pacek (31.03.2019)
Valná hromada ČHS 2019 (27.03.2019)
ČHS hledá nové kolegy pro oblast soutěžního lezení (26.03.2019)
Jan Zbranek rezignoval (12.02.2019)
Evropští horolezci chtějí letní čas (11.01.2019)
Další závodníci se státní podporou (23.10.2018)
29. PELIKÁNŮV SEMINÁŘ (03.10.2018)
ČHS se stěhuje (27.09.2018)
SKÁLY NA MUŽSKÉM- oprava a omluva (07.09.2018)
Jednal VV CHS: s.r.o., oprava vyjádření na VH, nabídka ČSL. (27.06.2018)
Dojistit Velkou plotnu na Suškách? Jo, vlastníma smyčkama. (21.06.2018)
Nový člen VV, ČHS jedná s ČSL, založení s.r.o. (29.05.2018)
Výpověď smlouvy pro ČSL, Turek na disciplinárku (09.05.2018)
VH ČHS: Jak to bylo doopravdy (26.03.2018)
Valná hromada ČHS 2018 (24.03.2018)
Ekonom ČHS - výběrové řízení (02.03.2018)
Ročenka ČHS 2017 (27.02.2018)
Pozvánka na valnou hromadu ČHS (24.02.2018)
Hlasování kartičkami na Valné hromadě (21.02.2018)
Polemika kolem výběru reprezentace (17.01.2018)
"Sokolíci" 2018–2020 - výzva mladým alpinistům (16.01.2018)
Boulder kodex 2017 (17.12.2017)
Odpověď ČHS na prohlášení ČSL k odtržení závodního lezení (05.12.2017)
Boj o překližku (05.12.2017)
Je možné změnit ČHS? (05.12.2017)
ČHS hájí jednotu sportovního lezení (27.11.2017)
Založena Evropská horolezecká asociace (25.11.2017)
Soutěž ČHS (14.11.2017)
Jak začít na písku? Doporučení mistrů pískařů (16.05.2017)
Dojišťování? UFO? Maglajz? Anketa pískařů díl 6. (08.05.2017)
ČHS obnovil spolupráci se Slovinci (26.04.2017)
Jsou ještě možnosti prvovýstupů? Anketa pískařů díl 5. (25.04.2017)
Dobrodružství na písku? Anketa pískařů díl 4. (20.04.2017)
Přenosy ze závodů budou dál zdarma (12.04.2017)
Morál a čísla? Anketa pískařů díl 3. (12.04.2017)
Výstupy roku 2016 (11.04.2017)
Bouře kvůli placení přenosů (10.04.2017)
Horolezec roku končí (02.04.2017)
Sázka o 10 klacků (31.03.2017)
Pískovcové lezení, pískaři II. (31.03.2017)
Úplná pravda o Valné hromadě (29.03.2017)
ČHS - valná hromada 2017 (25.03.2017)
Pískovcové lezení, pískaři I. (24.03.2017)
Změna v rozpočtu ČHS na rok 2017 (24.03.2017)
Vychází výjimečná ročenka ČHS (23.03.2017)
Valná hromada ČHS 2017: pozvánka, bulletin a registrace kandidátů (14.03.2017)
ČHS vypisuje výběrové řízení (12.02.2017)
Zpráva o výsledcích závodní reprezentace (18.01.2017)
Napomenutí za kartáčování chytů (04.01.2017)
Slevy na slovinských chatách (09.10.2016)
Nýty v Korosadowiczovi? (06.10.2016)
Web ČHS v responzivním kabátě (23.08.2016)
Chcete pracovat v ČHS? (23.06.2016)
Lidičky na Valné hromadě (19.03.2016)
Valná hromada ČHS 2016: hlasování o 11 miliónech (21.02.2016)
Ferrata na Frýdlantské cimbuří zamítnuta (26.01.2016)
Pojištění pro horolezce od ČHS (03.12.2015)
Zasedal VV ČHS (02.12.2015)
ČHS leaderem mezinárodního grantu (26.11.2015)
Kdo je horolezec roku? (22.11.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu IX (23.05.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu VIII (23.05.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu VII (23.05.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu VI (23.05.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu V (23.05.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu IV (23.05.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu III (23.05.2015)
Nové a změněné cesty na Horosvazu II (23.05.2015)
Nové a změněné cesty v databázi Horosvazu I (23.05.2015)
Čtvrtletník ČHS (10.04.2015)
Valná hromada ČHS 2015 (05.04.2015)
ČHS spustil Skály ČR (20.03.2015)
Vize ČHS 2015, díl III (16.02.2015)
Vize ČHS 2015 - II. díl (11.02.2015)
Vize ČHS 1. díl (10.02.2015)
Důvěra kontra transparentnost a válka Alpenvereinů (26.01.2015)
ČHS posiluje tým (08.01.2015)
Via Ferráta nebude? - a přece je! (02.08.2014)
Protest horolezců ve Vlčí rokli (14.07.2014)
Dodo Kopold vyloučen z Jamesu (08.04.2014)
Smělé plány Tatra Mountains Resorts (05.04.2014)
Náhubková směrnice zrušena (31.03.2014)
Valná hromada 2014 (25.03.2014)
Zamyšlení nad otázkami koncepce českého alpinismu (24.03.2014)
Valná hromada bude o volbách a opět o náhubkové směrnici (21.03.2014)
VV ČHS odstoupí v březnu (11.02.2014)
Jak sis zalyžoval Zobane? (26.01.2014)
Soutěž o nejlepší fotografii na PF 2014 (26.11.2013)
Jednal VV ČHS: Zvýšení prostředků pro Drytooling a MG na Panťáku (22.11.2013)
Žlebská jehlo, sbohem (29.10.2013)
Podpora Hrozové, granty na publikace a závody mládeže nově (10.10.2013)
Němci a Rakušani zpět do UIAA (06.10.2013)
Válka UFO? (22.08.2013)
Výstupy roku 2013 - soutěž vyhlášena (03.07.2013)
Agostino Da Polenza k incidentu na Everestu (02.06.2013)
Historická komise OVK LP (27.05.2013)
Renovace vrcholových knížek (25.05.2013)
Frankenjura.com (16.05.2013)
Valná hromada ČHS 2013 (22.03.2013)
Nový web IFSC, aplikace pro telefony a další novinky (22.03.2013)
Sasíci schválili UFO (05.03.2013)
Nové průvodce v knihovně ČHS. (27.02.2013)
Paseky v Roklici (17.02.2013)
HoroLezec 2012 (14.02.2013)
ČHS hledá předsedu komise alpinismu a sportovního lezení (14.12.2012)
Horolezecem roku Adam Ondra (25.11.2012)
Český horolezecký svaz vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii (22.11.2012)
Chcete pracovat v ČHS? (09.11.2012)
ČHS: Jednání VV a dva disciplinární tresty pro Radka Lienertha (07.09.2012)
Lezecký park Alkazar (16.07.2012)
Krádež historických dokumentů na Suškách (11.06.2012)
Ukousněte si z miliónu (24.05.2012)
Městská policie šikanuje horolezce (06.05.2012)
Valná hromada ČHS 2012 (24.03.2012)
Valná hromada 2012 už tuto sobotu (21.03.2012)
Svazový redaktor opět na scéně (22.02.2012)
Vyjádření Libora Hrozy ke konfliktu ve věci řízení sportovního lezení (14.02.2012)
HoroLezec 2011 (09.02.2012)
Kontroverze kolem Compressor Route (05.02.2012)
Volby do Výkonného výboru ČHS (01.02.2012)
Horosvaz na Facebooku (29.01.2012)
Horosvaz v novém (08.01.2012)
Přílepská skála a zákaz lezení? Ne! (20.10.2011)
Soutěž Horolezec roku 2011 (17.10.2011)
Via ferrata na Tyršovky v Labáku? Ale kdepak! Jen monitoring. (05.09.2011)
Koruny pro královny Himálaje (01.09.2011)
Red Rocks v nebezpečí (16.08.2011)
Horolezci na tiskové konferenci Czech Tourism (02.07.2011)
Kupte si horu... (10.06.2011)
Elektronický Zpravodaj ČHS (07.04.2011)
Co se doopravdy dělo na Valné hromadě? (05.04.2011)
Valná hromada ČHS 2011 (26.03.2011)
Pozvánka na Valnou hromadu ČHS (23.03.2011)
Je změna § 14 Stanov ČHS ke prospěchu členům? (14.03.2011)
Informace OVK Labské pískovce k ferrátám (17.02.2011)
Zpravodaj ČHS 1/2011 (07.01.2011)
Zasedala OVK Labské pískovce (21.11.2010)
Jorg Brutscher reje do Hudyho (18.11.2010)
Výběrové řízení na šéfa závodníků (19.10.2010)
Pavel Trčala opět na scéně. (06.10.2010)
Monte Sarmiento poprvé? (17.09.2010)
Bude Hudy Cup bez maglajzu? (10.09.2010)
Klettergarten je Lezecký park (02.09.2010)
AlpspiX - další alpská opičárna (07.07.2010)
Jednání o Labáku pokračují (28.06.2010)
Soutěž o Výstupy roku (26.06.2010)
Nové nýty na Cerro Tore (21.06.2010)
ČHS a ochrana přírody (16.06.2010)
HORYDOLY se inspirují u Horyinfa (17.05.2010)
A ty jsi byla prvá…holka (07.05.2010)
Horyinfo je mediálním partnerem ČHS (18.04.2010)
Valná hromada 2010 (29.03.2010)
O čem bude Valná hromada ČHS 2010 (25.03.2010)
Tisková konference ČHS (16.03.2010)
Ferrata v Jizerkách (19.02.2010)
Vzpoura v Labsku (07.12.2009)
Pochvala za Brno, výrok revizní komise (16.11.2009)
Přispějte na památník Expedice Peru 1970 (12.11.2009)
Ministr životního prostředí jednal s horolezci (30.10.2009)
SP v Brně ohrožen, ČHS pozastavuje členství v UIAA a mediální bublina splaskla (08.10.2009)
Kam bude směřovat ČHS (28.09.2009)
Hrozová dostane MS zaplaceno (19.09.2009)
Úvahy nad zasedáním VV ČHS (10.09.2009)
Marketingové a mediální zastupování ČHS (20.08.2009)
Do Holešovic a na Smíchov zadarmo (29.07.2009)
Horolezecký svaz představil mediální komisi (25.06.2009)
Zákazy magnézia se stupňují (27.05.2009)
Velké Disciplinární Nic (22.04.2009)
Hlavní cena Fair Play pro Hrubého a Jaroše (31.03.2009)
Valná hromada 2009 (20.03.2009)
Pozvánka na Valnou hromadu ČHS (15.03.2009)
Incident Libora Uhra a Radima Slívy na Váňově kameni (10.03.2009)
Jak se financují horolezci (03.03.2009)
Horolezci se valně hromadili (23.02.2009)
Co slíbilo nové vedení Českého horolezeckého svazu (31.01.2009)
Mimořádná valná hromada ČHS (31.01.2009)
Altaj a Cimrman - atmosféra houstne (26.10.2008)
Byla databáze skalních oblastí ukradena? (08.10.2008)
Nová tvář ve vedení ČHS (18.09.2008)
Nejlepším horolezcem Radek Váňa (04.08.2008)
Valná hromada ČHS 2008 (29.03.2008)
MG na písku ano, nebo ne? (28.03.2008)
Otevřený dopis Jiřímu Babačovi (26.03.2008)
Výjimka pro Český Ráj (19.03.2008)
Bílá válka se valí do schůzovních místností (17.03.2008)
Obavy (16.03.2008)
Němci a Rakušané odchází z UIAA (13.03.2008)
110 let českého horolezectví (19.11.2007)
Soutěž o Výstupy roku 2007 (16.11.2007)
Disciplinární trest Adama Ondry (07.11.2007)
Génius Jára Cimrman (05.10.2007)
Nové stanovy ČHS (22.09.2007)
Jak se hledala "Cimrmanova" hora (01.08.2007)
Dejme jim jejich MG! (19.07.2007)
Vyfoukli vrchol Cimrmanům (12.07.2007)
Asfaltka pod Everest (19.06.2007)
Potrestání Adama Ondry za magnézium (10.06.2007)
Vážený pane Smoljaku, vážený pane Svěráku. (22.05.2007)
Výzva Alana Formánka (26.04.2007)
Valná hromada ČHS 2007 (24.03.2007)
Stojím si za návrhem rozpočtu... (22.03.2007)
Génius slepých uliček na Altaji (20.03.2007)
Volební kampaň začíná... (13.02.2007)
Pavel Bém na Everest (09.02.2007)
Hledejte informace u odborníků (16.01.2007)
Příprava na Valnou hromadu ČHS (03.01.2007)
Slovenské hodnocení sezóny (06.12.2006)
Smíchovské dojmy (25.11.2006)
Výstupy roku 2006-výzva (22.11.2006)
Nové stanovy ČHS (04.11.2006)
Jak dopadla valná hromada? (06.03.2006)
Granty mládeže ČHS (06.05.2003)
Tisková konference ČHS (06.02.2002)K tomtu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Vložení nového komentáře

Nový komentář nemá souvislost s jinými komentáři. Chcete-li odpovědět na existující komentář, najeďte si na něj a klikněte v jeho hlavičce na slovo Reagovat

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

    

V rámci komentářů nelze používat tagy HTML.

Pro vložení tučného textu, odkazu nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

horyinfo.cz je mediální partner Českého horolezeckého svazu
hledej
Horoškola
HI shop
nové cesty
komentáře cest
nejčtenější cesty
nejkomentovanější
Oznámení o akcích posílejte redakci